Sportovní dopoledne „Za školou“

Sportovní dopoledne "Za školou"

Ve čtvrtek 17.6.2010 proběhlo sportovní dopoledne s názvem „Za školou“, které uspořádaly p. učitelky Pejchová a Nováková společně s žáky  IX. třídy.

Okolo celé školy bylo rozmístěno 10 stanovišť s různými sportovními a vědomostními soutěžemi. Třídy rozdělené do skupin na startu obdržely mapu s očíslovanými stanovišti, na kterých si tak mohly s ostatními změřit síly například v běhu na lyžích, hodu na koš, plnění odměrného válce vodou atd. Nejnáročnějším úkolem byl pravděpodobně „Pokus s plovoucími kancelářskými sponkami.“

Dopoledne bylo zakončeno vyhlášením vítězů. Sladké ceny jim předaly žákyně IX. třídy, které si zavzpomínaly na jejich 1. den ve škole a oblékly se za prvňáčky.

Všem žákům IX. třídy patří poděkování za příkladnou pomoc při organizaci soutěžního dopoledne.

Martina Nováková, Mgr. Eva Pejchová

Čvn 18 2010