Turnaj v minikopané – 1. kolo

Turnaj v minikopané
1. kolo – Kameničky

Jedenáct fotbalistů z osmé a deváté třídy odehrálo ve čtvrtek 29. dubna 2010 turnaj v minikopané, který každoročně pořádá OR AŠSK Chrudim, DDM Chrudim a OFS Chrudim. Okrskové kolo se uskutečnilo v Kameničkách. Naši žáci bojovali proti týmům Gymnázia Hlinsko a ZŠ Kameničky. Čtvrtý účastník, ZŠ Smetanova Skuteč, z turnaje odstoupil.

Zápas proti družstvu hlineckého gymnázia byl nejprve velmi vyrovnaný, ale později naši hráči zlepšili hru a zvítězili 3:1. Při druhém našem utkání jsme drželi krok jen zpočátku. V druhé půli začali mít fotbalisté z Kameniček převahu a poté, co nám byl vstřelen třetí gól, někteří naši hráči rezignovali na hru a zápas jsme prohráli s výrazným rozdílem 6:1. Duel mezi Kameničkami a Hlinskem jasně ovládli domácí a porazili žáky gymnázia 7:0.

I přesto, že se nám druhý zápas nepovedl, je třeba všechny žáky, kteří nás reprezentovali, pochválit za nasazení, s nímž do hry v obou utkáních nastoupili.

Pořadí v turnaji:

1. ZŠ Kameničky

2. ZŠ Krouna

3. Gymnázium Hlinsko

Naše sestava: Dominik Bělský, Martin Filipi, Tomáš Holomek, Miroslav Knettig, Miroslav Kusý, Pavel Talácko, Patrik Zelenka (všichni VIII. třída), Libor Bouška, Michal Obrovský, Martin Schmied, Miloš Vašulín (všichni IX. třída).

Mgr. Petr Schmied

Dub 30 2010