Turnaj v sálové kopané ve Svratce

V pátek 18. března 2011 se žáci z VIII. a IX. třídy zúčastnili fotbalového turnaje ve Svratce.

Ráno před půl sedmou jsme se všichni sešli na zastávce U Kampeličky, vyčkali na autobus a mohli vyrazit. Po příjezdu do Svratky jsme měli půl hodiny rozchod, ale protože jsme všichni hrozně mrzli, raději jsme se hned po 15 minutách odebrali do dějiště turnaje, místní školy.

Pro každý tým měli pořadatelé připravenu šatnu, kde jsme se převlékli a poté se kluci šli před zápasem rozcvičit. Potom následovalo slavnostní zahájení turnaje, kde také byla určena pravidla hry. Začátek programu byl zpestřen vystoupením místních děvčat v aerobiku.

První utkání zrovna nedopadlo nejlépe. Po třech rychlých gólech do naší branky se už naši hráči nedokázali psychicky zvednout a prohráli s mužstvem z Kameniček 5:0.

Další náš zápas proti Svratce jsme nezahájili dobře. Za nepříznivého stavu 4:1 jsme se ale vyburcovali ke skvělému výkonu a utkání nakonec skončilo 5:4 pro naše družstvo.

V našem posledním vystoupení na turnaji již naše mužstvo dominovalo v zápase proti Herálci, který skončil výhrou 4:0.

I když to s námi po prvním zápase nevypadalo dobře, nakonec jsme se umístili na 2. místě a zároveň jsme potěšili i našeho „kouče“, pana učitele Schmieda.

Turnaj Svratka

Svratka

Herálec

Kameničky