UČEBNÍ PLÁNY 2009/2010

Učební plány určují kolik hodin se kterému předmětu v daném ročníku vyučuje.

Vysvětlivky:

Číslo udává počet hodin vyučovaných danému předmětu týdně, zkratka udává jméno vyučujícího.

Be

Že

Žežulková Lenka

UČEBNÍ PLÁN I. STUPNĚ

1) Reedukaci vede Mgr. Novotná.

Reedukace se řídí vyhláškou 73/2005 Sb. o vzdělávání dětí, žáků a studentů se spec. vzd. potřebami nebo mimořádně nadaných. Reedukace probíhá formou hodin navíc buď v rámci běžných hodin Čj nebo po skončení jejich vyučování formou hodiny navíc a je zakotvena v individuálním vzdělávacím plánu žáka.

UČEBNÍ PLÁN II. STUPNĚ

1) Reedukace i speciální následná péče byla z důvodu kritického nedostat financí ukončena, péči o integrované žáky zajišťují v mezích možností daných procesem výukou jednotliví vyučující.

2)  SM + SČj v 6.  ročníku  je  vždy 1x za 2 týdny a alternují navzájem

3)  V 6. ročníku si žáci volí mezi  předměty Inf a VDo