Úspěch Martiny Šmokové v krajském kole dějepisné olympiády.

Žákyně naší školy Martina Šmoková z IX. třída dosáhla obrovského úspěchu v krajském kole dějepisné olympiády, kde se v obrovské konkurenci umístila na

excelentním 1. místě.

Úspěch je o to cennější, že dokázala zvítězit i v konkurenci se studenty víceletých gymnázií. Martině za úžasnou reprezentaci školy i obce děkuji a snad jí udělá radost i ocenění ve formě pochvaly ředitele školy na vysvědčení a věcného daru dle vlastního výběru. Poděkování patří i p. uč. Sádovské, která Martině se zapojením do soutěže pomáhala.

Zmínit chci ještě skutečnost, že se jedná o nejlepší umístění našeho žáka za posledních nejméně 30 let, neboť i v minulosti naši žáci postupovali do krajských kol různých soutěží, ale doposud nikdy nezvítězili.

vysledkova_listina_15252Mgr. Josef Kyncl

Bře 30 2021