Úspěch naši žáků v matematické soutěžiI letos se někteří vybraní žáci naší školy zúčastnili celorepublikové matematické soutěže Pangea a někteří z nich dosáhli velice pěkných výsledků. Soutěž byla rozdělena do kategorií podle věku…

Úspěch naši žáků v matematické soutěži

I letos se někteří vybraní žáci naší školy zúčastnili celorepublikové matematické soutěže Pangea a někteří z nich dosáhli velice pěkných výsledků. Soutěž byla rozdělena do kategorií podle věku. V kategorii žáků šestého ročníku se na 26. místě (ze 398) pro Pardubický kraj umístila Eliška Pražanová. V rámci celé republiky to bylo 821. místo z 10 223 účastníků. Z žáků sedmého ročníku se na 31. místě (z 440) v kraji umístila Izabela Odehnalová. V rámci republiky to bylo 829. místo z 9418 účastníků. Z žáků devátého ročníku se na 38. místě (z 348) v kraji umístila Kristýna Tomášková. V rámci republiky to bylo 899. místo z 8013 účastníků.
Všem žákům patří velké poděkování za reprezentaci naší školy a blahopřání k výborným výsledkům.

Diplomy všech účastníků z naší školy jsou k prohlédnutí zde.

Mgr. Josef Kyncl

Čvn 02 2020