Úspěch našich dětí ve výtvarné soutěži

Obec a Osvětová beseda Zaječice vyhlásily 20. ročník výtvarné soutěže pro děti mateřských, základních, uměleckých škol a Domů dětí a mládeže regionu Chrudimska a Hlinecka na téma „Prázdniny u babičky a dědečka“. Žáci naší školy každý rok zasílají do Zaječic své práce a  pravidelně se s nimi umisťují na přeních místech. Proto nás těší, že děti uspěly i v letošním ročníku soutěže. Letos jsme do soutěže zaslali práce žáků čtvrtého a pátého ročníku. Umístění v soutěži bylo následující:

III. kategorie 4. – 5. třída ZŠ

1.       1. místo: Kristýna Tomášková, ZŠ Krouna

1.                    Jakub Šmok, ZŠ Krouna

2.       2. místo: Kristýna Tomášková, ZŠ Krouna

2.                    Vojtěch Vacek, ZŠ Včelákov

3.       3. místo: Libor Pešek, ZŠ Krouna

3.                    Filip Kohout, ZŠ Zaječice

Dětem patří naše gratulace a poděkování za pěknou reprezentaci školy. Velmi si ceníme práce Kristýny Tomáškové ze IV., která zaslala do soutěže dva výkresy a oba porota vyhodnotila jako nejlepší.

Mgr. Věra Novotná

Bře 31 2015