Úspěch našich dětí

Naše škola se zúčastnila 15. ročníku výtvarné soutěže "Vzpomínka na prázdniny" pořádané OÚ Zaječice a Osvětovou besedou Zaječice pro děti z mateřských a základních škol regionu Chrudimska a Hlinecka. V uplynulých dnech proběhlo vyhodnocení zaslaných prací a naši žáci dosáhli velmi pěkných výsledků:

Kategorie I. – III. třída

Veronika Brožková..     1. místo
Adéla Zástěrová     2. místo

Kategorie IV. – V. třída
Michaela Knettigová     2. místo
Natálie Szenteczká     3. místo

Všem dětem gratulujeme a děkujeme jim za výbornou reprezentaci školy i obce.

Fotografie z předávání cen, které proběhlo 1.4.2010, najdete zde .

Mgr. J. Kyncl, Mgr. V. Novotná

Bře 25 2010