Úspěch našich žáků v soutěži v programování

V listopadu a prosinci loňského minulého roku se konala pod záštitou Místní akční skupiny Hlinecko soutěž v programování ve Scratchi. Naši žáci, kteří se každý pátek scházejí na kroužku robotiky, se této akce zúčastnili a obsadili 2. až 5. místo.

Výsledky (a cena):

1. místo    Jaroslav Černý (ZŠ Ležáků) – powerbanka

2. místo    Pavel Nekvinda (ZŠ Krouna) – bluetooth reproduktor

3. místo    Jindřich Sodomka (ZŠ Krouna) – bezdrátová sluchátka

4. místo    David Bohatý (ZŠ Krouna) – selfie tyč

5. místo    Daniel Drahoš (ZŠ Krouna) – flash disk

Všem žákům i vedoucímu kroužku Ondřeji Kněžourovi děkuji za reprezentaci školy i obce.

Fotografie z předání cen a diplomy postupně doplníme.

Led 16 2019