Vánoční besídka III. a V. třída

Krátce před Vánocemi 19. prosince 2016 uspořádali žáci třetí a páté třídy vánoční besídku pro rodiče a kamarády. Tato besídka začala vystoupením dětí, které si připravily plno hezkých básniček o zimě a seznámily všechny přítomné s adventními a vánočními tradicemi. K tomuto období neodmyslitelně patří koledy, proto žáci zazpívali několik českých i anglických koled. Některé z nich sami doprovodili na hudební nástroje. V druhé části besídky následovalo vánoční tvoření s rodiči a prarodiči. Sálem zavoněla vůně perníčků. Každý si ozdobil perníček svojí zdobičkou. Nápady na zdobení byly různé a všem se dílo podařilo na výbornou. Po celou dobu zněly sálem tiše koledy, děti i dospělí mohli ochutnávat cukroví, které nám maminky a babičky napekly a v klidu si pochutnat na kávě, čaji nebo džusu. Myslíme si, že besídka se vydařila a dětem jsme nadělili ten nejkrásnější dárek, jaký jsme mohli. Strávili jsme s nimi čas, který patřil jen jim. Veliké poděkování patří všem, kteří nám pomohli napéct perníčky. Druhý den si žáci nadělili ve svých třídách dárečky a po vyučování spokojně plni dojmů odešli domů na prázdniny.

Mgr. Lenka Žežulková, Mgr. Jitka Broulíková

Led 03 2017