Věříš si? – Dětský soutěžní den

Na pátek 16.5.2008 připravila naše škola pro žáky prvních až pátých tříd prvního stupně škol z Krouny, Svratoucha a Pusté Kamenice dětský soutěžní den s příznačným názvem Věříš si?
Jednotlivé školy si sestavily libovolný počet pětičlenných družstev (v každém byly rovnoměrně zastoupeny děti všech ročníků) a tyto 5-ti členné "hlídky" absolvovaly na čas soutěžní trasu sestavenou z celkem 6 stanovišť (plížení, překonávání překážky pomocí lana, jízda zručnosti na kole spojená s dopravní výchovou, orientace na mapě, hod na cíl a první pomoc). Za nesplnění úkolů družstva navíc získávala trestné body. Do soutěže se celkem zapojilo 21 družstev (11 z Krouny, 8 ze Svratoucha a 2 z Pusté Kamenice).

Pro nesoutěžící žáky nebo pro ty, kteří již měli závod za sebou nebo ještě před sebou, byly v areálu školy připraveny různé soutěžní a hravé aktivity, na kterých se všechny děti mohly dostatečně "vyblbnout" a navíc získat alespoň drobnou sladkou odměnu.

A jaké byly celkové výsledky? V soutěži jednotlivých hlídek obsadila první 3 místa družstva z Krouny, v soutěži školy (tj. v průměrném čase hlídky z dané školy) zvítězila Krouna, druhá byla Pustá Kamenice a třetí Svratouch.

Kompletní fotoreportáž z celé akce najdete zde . .

Mgr. Kyncl Josef

foto : Mgr. Kyncl Josef

Událost je ukončena.

Datum

Kvě 17 2008
Expired!

Leave a comment