Vernisáž a předávání cen v Osvětové besedě Zaječice

Ve čtvrtek 7. dubna byla v Zaječicích zahájena výstava dětských výtvarných prací. Na výstavě jsou k vidění nejzdařilejší práce XVI. ročníku výtvarné soutěže, v letošním roce na téma: „Kreslíme pohádky".

Vernisáže výstavy se v doprovodu svých rodičů zúčastnili také naši žáci a prožili opravdu pěkné odpoledne. A jak probíhalo? Všechny přítomné nejprve na výstavě přivítal starosta Zaječic, následovalo velmi zdařilé a nápadité hudební a taneční vystoupení dětí ze školy v Zaječích, po něm byly předány věcné ceny a pamětní listy oceněným malým výtvarníkům. Po prohlídce výstavy se děti společně vyfotografovaly. Všem žákům gratulujeme k jejich úspěchu! Rodičům patří poděkování za to, že s dětmi do Zaječic přijeli a ostatním přinášíme malou fotoreportáž.

Mgr. Věra Novotná, fotografie: V. Novotná + Osvětová beseda Zaječice

Dub 08 2011