Volby do školské rady – výsledky

V pondělí 14.11.2011 se uskutečnily volby člena školské rady při ZŠ Krouna za skupinu zákonných zástupců žáků. Ve voličském seznamu bylo celkem zapsáno 304 oprávněných voličů z nichž se voleb zúčastnilo 71 voličů. Účast tak činila 23,35%. Výsledky voleb jsou následující:

Počet vydaných hlasovacích lístků 71
Počet odevzdaných hlasovacích lístků      68
Počet platných hlasů      63

Bělská Jaroslava, Krouna      27 hlasů
Mlynářová Lenka, Krouna 10 hlasů
Spilková Alena, Krouna 10 hlasů
Pérková Markéta, Krouna 9 hlasů
Svatoň Pavel, Krouna 5 hlasů
Sodomková Veronika, Krouna 2 hlasy

Členem školské rady při ZŠ Krouna za skupinu zákonných zástupců žáků byla na období 2012 – 2014 zvolena paní Jaroslava Bělská z Krouny.
Za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ byla zvolena Mgr. Miloslav Peňázová
První zasedání školské rady se uskuteční v období od 12. do 20.12.2011 po delegování posledního člena rady za zřizovatele.

Lis 14 2011