Volby do školské rady – výsledky

V pondělí 13.11.2017 se uskutečnily volby člena školské rady při ZŠ Krouna za skupinu zákonných zástupců žáků ZŠ a za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ.

Volba člena školské rady při ZŠ Krouna za skupinu zákonných zástupců žáků ZŠ:

Ve stanoveném termínu byli navrženi 3 kandidáti.

Ve voličském seznamu bylo celkem zapsáno 262 oprávněných voličů z nichž se voleb zúčastnilo 14 voličů. Účast tak činila 5,34%. Výsledky voleb jsou následující:

Počet vydaných hlasovacích lístků

Počet odevzdaných hlasovacích lístků

Počet platných hlasů

Bc. Martin Vtípil, Krouna

9 hlasů

Mgr. Dana Laštůvková, Kladno 4 hlasy
Veronika Sodomková, Krouna 1 hlas

Členem školské rady při ZŠ Krouna za skupinu zákonných zástupců žáků byl na období 2018 – 2020 zvolen pan Bc. Martin Vtípil z Krouny.

Volba člena školské rady při ZŠ Krouna za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ:

Ve stanoveném termínu byl navržen 1 kandidát.

Ve voličském seznamu bylo celkem zapsáno 15 oprávněných voličů z nichž se voleb zúčastnilo 12 voličů. Účast tak činila 80%. Výsledky voleb jsou následující:

Počet vydaných hlasovacích lístků

Počet odevzdaných hlasovacích lístků

Počet platných hlasů

Mgr. Miloslava Peňázová

12 hlasů

Za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ byla zvolena Mgr. Miloslava Peňázová

Za zřizovatele je za člena školské rady na období 2018-2020 jmenována paní Zdeňka Skalová.

První zasedání školské rady se uskuteční v období od 11. do 20.12.2015.

Lis 14 2017