Vyhodnocení výtvarné soutěže „Z ŘÍŠE ROSTLIN“

V březnu naše škola vyhlásila III. ročník výtvarné soutěže, v letošním školním roce s názvem "Z říše rostlin" . Blíže o soutěži zde .

Do soutěže se zapojily děti:

1. – 5. ročník ZŠ Krouna

ZŠP Skuteč
V rámci soutěže děti vytvořily více než 200 soutěžních prací a z nich porota vybrala 50 nejlepších, které si můžete prohlédnout v naší internetové galerii a zároveň jste v ní mohli i hlasovat pro práce, které se vám nejvíce líbí.

Všechny práce jste si pak mohli prohlédnout na výstavě, která byla ke shlédnutí v přízemí ZŠ Krouna do 17.6.2011.

Ve středu 15. 6. bylo ukončeno přidělování hlasů padesáti nejlepším obrázkům. O konečném pořadí rozhodli návštěvníci našeho školního webu, jejichž počet byl opravdu vysoký. Některé obrázky byly shlédnuty více než 600x! Děkujeme vám všem, kteří jste zasílali dětem své hlasy. Poděkování patří i vyučujícím, kteří se s dětmi aktivně  do soutěže zapojili.

Uznání a pochvalu zaslouží všichni soutěžící. Oceněno bude šest výtvarných prací, kterým byl zaslán největší počet hlasů (vítězná práce z každého ročníku ZŠ Krouna a vítězná práce ze ZŠP Skuteč). Předání cen soutěžícím proběhne v pondělí 20.6. v 9:15 hodin v přízemí budovy ZŠ Krouna. Srdečně zveme nejen vítěze, ale i ostatní děti, které do soutěže nějaký obrázek vytvořily.

Výsledné pořadí v jednotlivých ročnících je následující (uveden vítěz z každého ročníku):

I.  třída  ZŠ Krouna
Michal Bartůněk

II. třída  ZŠ Krouna
Nela Moučková

III.  třída  ZŠ Krouna
Kristýna Chlupáčová

IV.  třída  ZŠ Krouna

Lukáš Staněk

V. třída  ZŠ Krouna
Vu Thi Hoai Huong (Anička)

II. třída ZŠP Skuteč
Marie Nešporová

Vítězům gratulujeme! Ostatním soutěžícím děkujeme za pěkné obrázky, které nakreslili do soutěže. Všem dětem a jejich vyučujícím přejeme hezké prázdniny.

Mgr. Věra Novotná

Čvn 17 2011