Vynikající výsledky vzdělávání v naší škole

Vynikající výsledky vzdělávání naší školy

Na přelomu května a června 2013 probíhalo celostátní testování výsledků vzdělávání žáků 5. a 9. ročníků základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií, a to v předmětech matematika, český jazyk a anglický jazyk. Výsledky našich žáků jsou vynikající a potvrzují tak dlouhodobě vysokou úroveň a kvalitu výuky v naší škole.

Podrobná zpráva je k dispozici ke stažení zde .

Přehledné zpracování výsledků a statistiky přinášejí následující tabulky:

předmět matematika český jazyk anglický jazyk
počet žáků testovaných v rámci ČR 70075 66806 69919
průměrná úspěšnost žáka ZŠ Krouna 81% 89% 86%
průměrná úspěšnost žáka ČR 56% 69% 71%
naše škola patří mezi % nejlepších v ČR 3% 20% 16%
naše škola je lepší než % škol v ČR 97% 80% 84%
procento žáků ZŠ Krouna, kteří postoupili do náročnější úrovně 2 66% 85% 77%

předmět matematika český jazyk anglický jazyk
počet žáků testovaných v rámci ČR 74627 74785 73197
průměrná úspěšnost žáka ZŠ Krouna 63% 84% 96%
průměrná úspěšnost žáka ČR 54% 77% 76%
naše škola patří mezi % nejlepších v ČR 25% 13% 59%
naše škola je lepší než % škol v ČR 75% 87% 41%
procento žáků ZŠ Krouna, kteří postoupili do náročnější úrovně 2 20% 60% 100%

Podrobné zprávy jednotlivých žáků jsou k dispozici ve škole a vyzvednout si je mohou příslušní žáci nebo jejich rodiče (jedná se o mnohastránkové dokumenty – zdarma budou žákům nebo rodičům nahrány na USB disky, případně zaslány na e-mail).

Čvn 22 2013