Výsledky testování žáků V. třídy

V květnu 2017 proběhla další vlna celostátního plošného testování výsledků vzdělávání žáků základních škol organizovaného českou školní inspekcí. V naší škole byla do testování zařazena V. třída a byly pro ni určeny testy z českého jazyka, anglického jazyka a vzdělávací oblasti člověk a svět práce. Samotné testování probíhalo elektronicky na počítačích v systému vytvořeném školním inspekcí speciálně pro tento účel.

Naši žáci si nevedli vůbec špatně. Ve všech třech testovaných oblastech dosáhli v porovnání s ostatními školami nadprůměrných výsledků.

Anglický jazyk

Člověk a svět práce

K dosaženým výsledků žákům blahopřeji a děkuji také všem pedagogickým pracovníkům školy, díky jejichž úsilí odchází žáci z naší školy do dalšího studia nadstandardně připraveni.

Podrobné výsledky a své individuální hodnocení si mohou testovaní žáci stáhnout na adrese https://set.csicr.cz/vysledky po zadání přihlašovacích údajů, které žáci při testování obdrželi.

Mgr. Josef Kyncl

Čvn 13 2017