Výsledky výtvarné soutěže „Těšíme se na Vánoce“

Během měsíce listopadu probíhala na naší škole výtvarná soutěž na téma „Těšíme se na Vánoce“. Do soutěže se zapojily všechny děti z prvního stupně. V hodinách výtvarné výchovy vzniklo mnoho pěkných obrázků a výrobků. Nejlepší práce jste si mohli prohlédnout ve škole v sobotu 3. prosince na vánoční výstavě, kde bylo vystaveno 83 výkresů a téměř 50 dalších výrobků našich žáků.
Návštěvníci výstavy měli také možnost vybrat obrázek, který se jim nejvíce líbil. Celkem jste do schránky vhodili 189 hlasovacích koleček. Na některých z nich byly připsány i milé vzkazy, které mě moc potěšily a velmi za ně děkuji. O pořadí nejlepších prací rozhodovaly v hlasovací anketě i paní učitelky z prvního stupně naší školy.

Výsledky soutěže
Hlasování poroty
(Mgr. Věra Novotná, Mgr. Hana Šmahelová, Mgr. Jitka Broulíková, Mgr. Miloslava Peňázová, Mgr. Lenka Žežulková, Veronika Nekvindová, studentka PF)

I. třída