Výstava výtvarných prací

Výstava výtvarných prací žáků zahájena

V pátek 11. června byl zahájen 4. ročník prodejní výstavy dětských výtvarných prací a dětské keramiky. Výstava byla zahájena vernisáží a krátkým kulturním programem, bohužel za mizivého zájmu veřejnosti.

Na výstavě si můžete prohlédnout a za jednotné ceny 10,- Kč za kus případně i zakoupit výsledky výtvarné práce žáků školy – od první třídy až po deváťáky, od obyčejných výkresů až po velmi pěknou keramiku. Výstava bude pokračovat i v sobotu 12. června a v sále přístavby je instalováno více než 700 ks různých výrobků a prací. Rozhodně tak je co prohlížet a co obdivovat.

Následující fotografie Vám přiblíží zahájení výstavy.

Fotodokumentaci některých vystavovaných prací najdete v naší galerii zde .

Mgr. Kyncl Josef

Čvn 11 2010