Výstupy dotazníkového šetření

V závěru roku 2019 se z rozhodnutí zřizovatele školy uskutečnilo dotazníkové šetření provedené firmou Scio. Analytické zprávy si můžete stáhnout z odkazů uvedených níže.

Upozorňuji na nesoulad v součtu respondentů z řad rodičů ve zprávě firmy Scio na straně 4 Analytické zprávy ZŠ (na vysvětlení firmy Scio čekáme).

Pro větší objektivitu posuzování hodnot v jednotlivých grafech také doporučuji provést přepočet na plný počet respondentů v jednotlivých skupinách (i o to jsme firmu Scio požádali a na reakci čekáme) – např. v VII. třídě se do šetření zapojilo 9 rodičů z 26, tj. 35%; pokud je v některém grafu hodnota například 50%, tak to znamená, že v absolutních počtech se jedná o přibližně 5 rodičů z 26. Počty žáků v jednotlivých třídách najdete na webu školy.

Analytická zpráva MŠ

Analytická zpráva ZŠ