Výtvarná soutěž

Žáci z 1. stupně naší školy (1. – 5. ročník) se opět zapojili do výtvarné soutěže pořádané obcí Zaječice a Osvětovou besedou Zaječice. V letošním roce je to již 13. kolo a má tématický název „Jedeme na výlet“. Do soutěže jsme poslali výkresy žáků, kteří byli vybráni porotou školního kola. Doufáme, že i v letošním roce se nám podaří umístit i v zaječickém kole. Výkresy i se jménem autora odeslané do Zaječic si můžete prohlédnout zde. Všem našim soutěžícím budeme držet pěsti!

Kliknutím na obrázky si je můžete zvětšit.

Mgr. Lenka Žežulková a Mgr. Kyncl Josef

Dominik Pešek, I. tř.
"Auta na dálnici"

Karolína Zelenková, I. tř.
"Naše třída na výletě"

Eliška Rychtecká, I. tř.