Výtvarná soutěž “Magická krása rostlin”

Výtvarná soutěž "Magická krása rostlin"

Koncem března tohoto školního roku vyhlásila SpecZŠ Skuteč krajskou výtvarnou soutěž, na téma „Magická krása rostlin“. V sedmi soutěžních kategoriích se zúčastnilo 32 mateřských škol a 34 základních škol z Pardubického kraje. Práce posuzovala odborná porota ve složení Mgr. Štěpán Doležal (učitel Vv) a Bc. Lucie Krchová (učitelka výtvarného oboru ZUŠ).

Naše škola do soutěže zaslala tři práce žáků prvního stupně. Aneta Bartůňková ze II. třídy zvítězila v 6. kategorii, ve které byly hodnoceny práce dětí z I. – V. ročníku ZŠ. Gratulujeme! Anetce patří nejen naše gratulace, ale i poděkování za pěknou reprezentaci školy. Její vítězství je motivací pro děti a vyučující výtvarné výchovy do další práce.

Mgr. Věra Novotná

Kvě 22 2013