Výtvarná soutěž – Máme rádi zvířata

Výtvarná soutěž
"Máme rádi zvířata"

ZŠ a MŠ Krouna vyhlašuje II. ročník výtvarné soutěže pro žáky 1. – 5. ročníku. V letošním roce pod názvem „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“.

Výtvarné práce (označené jménem autora, třídou, školou a názvem práce) zašlete do 24. dubna 2010 na adresu: Věra Novotná, ZŠ Krouna 303, 539 43 Krouna.

V týdnu od 3. do 7. května si budete moci prohlédnout práce dětí v internetové galerii na web. stránkách ZŠ Krouna  a zároveň budete mít možnost hlasovat o pořadí výtvarných prací.  Podrobnosti ke hlasování budou včas zveřejněny na našich webových stránkách.

Všechny soutěžní práce budou ke shlédnutí na výstavě, která proběhne v sobotu 8. května 2010 od 9:00 hodin do 16: 00 hodin v přístavbě budovy ZŠ Krouna. Autoři nejlepších prací budou oceněni na výstavě 8. 5. ve 14: 00 hodin. Tato výstava bude doplněna i výtvarnou dílnou pro všechny malé návštěvníky.

Mgr. Věra Novotná

Bře 18 2010