Významný úspěch žáka naší školy

Krajského kola soutěže se 11.03.2009 na ZUŠ ve Vysokém Mýtě zúčastnil také žák osmé třídy naší školy, Michal Obrovský, bytem Pustá Kamenice, který soutěžil ve skupině 52 účastníků, hráčů na žesťové dechové nástroje. Michal soutěžil ve hře na tubu a umístil se v silné konkurenci na 1. místě. Jediný ze všech tubistů ( mezi tubisty byl druhý nejmladší), jakožto jeden ze 7 žáků 52 členné skupiny hráčů na žesťové nástroje získal dále za svůj výkon odměnu nejcennější, a to postup do celostátního kola této soutěže.

Na prvním místě v jednotlivých kategoriích se umístilo více soutěžících, ale ne každý postoupil do nejvyššího stupně soutěže. Michal navštěvuje ZUŠ Bohuslava Martinů v Poličce.

Michal Obrovský, žák osmé třídy ZŠ Krouna

Michal Obrovský se svým panem učitelem Miroslavem JINDROU na ZUŠ Polička .

Michal Obrovský, narozen 1994 v Poličce, toho času bytem Čachnov, nyní bytem Pustá Kamenice č.159, třídní učitelka ZŠ Krouna – Mgr. Jitka URBANOVÁ.

Paní učitelka Iva KOMÁRKOVÁ doprovází Michala při koncertech na klavír.

Michal Obrovský při předávání ceny a diplomu

Diplomy Michala Obrovského

Mgr. Kyncl Josef