Žáci naší školy se umístili ve 25 ročníku výtvarné soutěžeObec Zaječice a Osvětová beseda Zaječice pravidelně pořádají výtvarnou soutěž, v únoru 2020 na téma “Sport, který mám nejraději”

Obec Zaječice a Osvětová beseda Zaječice pravidelně pořádají výtvarnou soutěž, v únoru 2020 na téma “Sport, který mám nejraději”. Odeslat soutěžní práce jsme naštěstí stihli krátce před koronavirovým uzavřením školy. Vzhledem ke složité situaci organizátoři v letošním ročníku ustoupili od slavnostního předávání ocenění a diplomy k předání žáků rozeslali na jednotlivé školy.

Za naši školu byli diplomem oceněni:

Eliška Kusá, II. tř.
Matouš Popelka, II. tř.
Zuzana Pešková, III. tř.
Kristýna Jeníková, VI. tř.
Alena Drahošová, V. tř.
Anna Bártová, VI. tř.
Agáta Pérková, IV. tř.

Diplomy dětem předáme ve škole v nejbližších dnech.

Oceněným dětem děkuji za reprezentaci školy i obce. Mám z vás radost.

Srp 31 2020