Změny v jízdních řádech školních autobusů

Od 2. března 2014 vstupuje v platnost další změna jízdních řádů autobusů. Tentokrát se změny týkají i tzv. školních autobusů. Zejména v odpoledních hodinách dochází opět ke změně trasování některých linek a posunům odjezdů.

Upozornění na nejdůležitější změny (časy se týkají zastávky "Krouna, kampelička":

1) odvoz dětí ze školy v časech 13.20 – 13.40 ve směru Rychnov, Čachnov, Pustá Kamenice a Františky budou nově zajišťovat 2 různé linky (spoj 15 linky 752 pojede z Krouny ve 13.27 přímo do Rychnova a dále do Poličky; obsluhu Pusté Kamenice a Čachnova zajistí nový spoj 5 linky 770 s odjezdem z Krouny ve 13.23, který po dojezdu do Pusté Kamenice bude pokračovat jako spoj 32 do Čachnova).

2) změny se týkají i odjezdů ve čtvrtky po odpoledním vyučování – spoj 17 linky 752 pojede do Otradova ve 14.43, tam se otáčí a následně pojede do Rychnova a František ve 14.53; obsluhu Pusté Kamenice a Čachnova zajistí spoj 35 linky 770 s odjezdem v 15.02.

Nové jízdní řády jsou ke stažení zde:

linka 752 (Hlinsko – Krouna – Borová – Polička)

linka 770 (Skuteč – Krouna – Pustá Kamenice)

linka 773 (Skuteč – Krouna – Proseč)

Žákům, kteří nebudou chtít zejména ve čtvrtek po odpoledním vyučování čekat na autobus na zastávce, nabízíme samozřejmě možnost  počkat po skončení vyučování potřebných 10 až 20 minut v prostorách školy.

Mgr. Josef Kyncl

Úno 11 2014