Zpátky do vzpomínek aneb Poslední zvonění IX. třídy

"Zpátky do vzpomínek"
aneb
Poslední zvonění IX. tř.

Poslední zvonění se stalo již tradicí pro odcházející žáky deváté třídy. I letos již po desáté ožila 26. června 2013 Nová scéna na naší škole. Ve dvou představeních se devítka odvážně pustila do boje s jevištěm, melodií, rytmem, pamětí atd. a předvedla svůj návrat do vzpomínek

Program plný písniček, scének a tance pobavil nejen spolužáky, ale zejména rodiče, příbuzné a kamarády. Plný sál, častý smích a potlesk byly odměnou za nekonečné hodiny příprav. Program pěkně šlapal a všichni působili jako bezva parta. Někteří se zdárně popasovali s trémou a mnozí neskrývali slzičky dojetí. Kdo by měl rád loučení.

Program byl však letos obohacený o nový prvek – představení jednotlivých žáků  formou počítačové projekce sestavené z dětských fotografií a závěrečnou prezentaci sestavenou z fotografií od školy až devátý ročník. Dojetí se při tom ubránil málokdo.

Mgr. Josef Kyncl

Čvn 26 2013