Adaptační pobyt žáků 6. ročníku v Daňkovicích

Ve dnech 9. – 10. 9. 2021 se uskutečnil adaptační pobyt žáků 6. ročníku v Daňkovicích. Během dvou dnů žáci plnili různé úkoly, týmové hry, seznamovali se s novými spolužáky a třídní učitelkou Janou Sádovskou. Děti se snažily spolu spolupracovat a vytvořit dobrý třídní kolektiv pro další školní roky. Penzion Selský dvůr nám již tradičně poskytl velmi dobré zázemí a především dobrou kuchyni. Dětem zde velmi chutnalo a už se těší na další společný pobyt. Šesťákům přejeme, ať jim jejich nadšení a zážitky z adaptačního pobytu vydrží a my všichni doufáme, že tento školní rok se vše vrátí do normálních kolejí a ve třídách a kolektivech se budeme moci setkávat i nadále.

6. ročník - Daňkovice - září 2021

Mgr. Jana Sádovská