Beseda s Ing. F. Šebkem Ph. D.

Ve čtvrtek 18.5.2017 se v přístavbě ZŠ Krouna uskutečnila beseda s panem Ing. F. Šebkem Ph.D., bývalým žákem naší školy, který nyní pracuje jako odborný asistent na Fakultě strojního inženýrství na VUT v Brně, v Ústavu mechaniky těles, mechatroniky a biomechaniky. Kromě pedagogické činnosti spolupracuje na různých projektech ve svém oboru, vydal několik publikací a ve svých 29 letech se zúčastnil již mnoha konferencí v různých částech světa. Žákům z naší školy přiblížil na základě svých vlastních fotografií a svých vlastních zážitků Maltu, Austrálii, Nový Zéland, hlavní město Dubaj ve Spojených arabských emirátech, Havaj, Kapské Město v Jihoafrické republice apod. Jeho vyprávění dětské publikum velice zaujalo a sklidil mohutný potlesk. Více se dozvíte v novém čísle Škrobu.

Mgr. Lenka Beniačová

Čvn 05 2017