Čertovská pohádka, červen 2013

Čertovská pohádka

Školní Dětský divadelní soubor Dividlo nastudoval na r. 2013 pro žáky i pro veřejnost novou pohádku. Již sám název "Čertovská pohádka" napovídá, o čem asi představení je. Samozřejmě o líných a nešikovných čertech, kteří rádi hrají karty, o Honzovi, kterého čert popleta omylem odnese do pekla, kde se o něj začne zajímat dcera samotného Lucifera, a o princezně, která se snaží Honzu z pekla vysvobodit. Vše okořeněné situačním i dvojsmyslným humorem a narážkami na dnešní svět kolem nás.

A protože se jedná o pohádku, nemůže skončit jinak, než dobře. Popletený čert svoji chybu napraví a všichni budou šťastní a spokojení.

Představení se uskutečnilo pro veřejnost v neděli 16.6.2013 a pro děti ze školky a školy potom v pondělí 17.6.2013.

Čvn 17 2013