Co dítě potřebuje do mateřské školyInformace pro rodiče dětí, které nově nastupují do MŠ

Co dítě potřebuje do mateřské školy

Do třídy:

• pohodlné volné oblečení – hrací kalhoty, tenké tepláky, legíny , sukénky nebo zástěrky, vše opatřené kapsou
  • tričko nebo košilku
  • ponožky
  • kapesníky do kapsy
  • bačkory s pevnou patou

Nevhodné jsou pantofle a crocsy a to z bezpečnostních důvodů!

Na odpočinek:

• pyžamo, noční košilku nebo náhradní tričko pro odpočinek

Na pobyt venku:

• tepláky nebo starší pohodlné kalhoty
  • mikinu nebo teplákovou bundu
  • čepici
  • v zimním období teplou bundu
  • oblečení na ven je nutné měnit podle potřeby a aktuálního počasí!

V kapsáři:

• náhradní spodní prádlo
  • náhradní ponožky a punčocháče
  • náhradní tepláky či kalhoty a tričko
  • pláštěnka

Do botníku:

• obuv vhodná na zahradu
  • holínky
  • sněhule v zimním období

Děti by měly chodit za každého počasí ven, výjimkou je silný déšť a mráz pod 10°C. Proto přizpůsobte oblečení aktuálnímu počasí.

Provozní doba MŠ:

Provoz mateřské školy: 6:30 – 16:30 hod.

Doba scházení dětí ráno: 6:30 – 7:45 hod.

Odchod dětí v poledne: 12:00 – 12:30 hod.

Rozcházení dětí odpoledne: 14:30 – 16:30 hod.

Důležité!

Vzhledem k epidemiologické situaci v zemi apelujeme na zákonné zástupce, aby v případě příznaků onemocnění dítěte či výskytu onemocnění v rodině neprodleně navštívili lékaře a následně školu informovali o výsledcích vyšetření.

Srp 25 2020

All Day