Darovali jsme krmivo zvířátkům

Darujte krmivo zvířátkům

Žáci naší školy, kteří navštěvují přírodovědný kroužek, vyhlásili sbírku "Darujte krmivo zvířátkům" do záchranné stanice Pasíčka. Tato akce se dětem velmi zalíbila a do školy přinesly velké množství různých dobrot pro zvířecí obyvatele záchranné stanice. Na čem si zvířátka pochutnají, co jim žáci I. stupně darovali? Děti přinesly suché pečivo, usušený chléb, piškoty, ovoce, zeleninu, ovesné vločky, obilí, seno, kukuřici, ořechy, těstoviny a jiné pamlsky a dobroty. Sbírka proběhla ve dnech 7. – 10.prosince. V pátek 11. prosince si pracovníci záchranné stanice pro krmivo přijeli a odvezli celkem 11 velkých krabic a jeden velký pytel obilí, vše zvířátkům nadělí pod stromeček.

Děkujeme všem malým dárcům a samozřejmě i jejich rodičům za poskytnuté dary.

Mgr. Hana Šmahelová

Pro 15 2015