DDS Dividlo představil novou pohádku

DDS Dividlo představil pohádku
O neposlušné víle

Školní dětský divadelní soubor Dividlo ve čtvrtek 23. června 2010 žákům školy a školky představil absolventské představení pohádky "O neposlušné víle".

Duch lesa se v něm zlobí na vílu, že pomocí bludného kořenu nechtěně vpustila do pohádky místo Aničky tři výrostky. Ti v pohádce přitom způsobí pořádný zmatek. Ale jako každá pohádka, tak i ta naše končí dobře. Víla svoji chybu napraví a uvede vše do pořádku.

Po pohádce jako host navíc vystoupilo Silent studio Skuteč (jeho členem je i naše žákyně Míša Sklenářová) s ukázkou Street dance.

Dětský divadelní soubor Dividlo Vás tímto současně zve na druhou reprízu, kterou odehraje v neděli 26. června 2011 od 16.30 hodin v přístavbě ZŠ. Jako host opět vystoupí Silent studio Skuteč s ukázkou Street dance.

Mgr. Josef Kyncl, foto Mgr. Lenka Žežulková

Čvn 23 2011