Den rodičů ve III. třídě, 13.6.2011

Na tento den se děti ze III. třídy připravovaly několik týdnů. Chtěly svým nejbližším ukázat práci na interaktivní tabuli, se kterou mohou pracovat v rámci výuky, proto se pustily do tvorby vlastních výukových materiálů. Připravily si pro rodiče zkrácenou hodinu  českého jazyka, prvouky, angličtiny a tělocviku. Musím říci, že se jim práce moc povedly. Byly plné obrázků, písniček, otázek a internetových odkazů.

Rodiče si mohli v jednotlivých zkrácených „hodinách“ sami vyzkoušet psát na tabuli, přesunovat obrázky do tabulek, vyluštit si křížovku, skládat slova  a mnoho dalších činností, které se dají na interaktivní tabuli dělat.

Nechyběly ani chlebíčky a jednohubky, které připravily děti,  a zákusky, které zase upekly maminky, ovoce, párty kelímky a brčka. Po celou dobu panovala skvělá nálada a všichni jsme si toto odpoledne náležitě užili.

Chtěla bych za celou třídu moc poděkovat rodičům za veškerou podporu a pomoc, kterou nám poskytli.

Mgr. M. Peňázová a děti ze III. třídy

Čvn 16 2011