Dividlo představilo novou pohádku

Školní divadelní soubor Dividlo připravil na závěr školního roku novou pohádku s názvem Strašpytel a krotitelka duchů. A jako v každé pohádce, nemohly ani zde chybět klasické pohádkové postavy a nadpřirozené bytosti. Představení vhodné jak pro nejmenší diváky tak i pro ty dříve narozené shlédla v neděli 22.6.2008 široká veřejnost a v úterý 24.6. 2008 žáci školy.

Školní divadelní soubor tak opět ukázal, že dokáže nastudovat a předvést velmi pěkné věci a reprezentovat školu i celou obec. A za to patří dík jak dětem – hercům samotným, tak i vedoucímu souboru Mgr. R. Tlapákovi.

Rozsáhlou fotodokumentaci najdete zde .

Mgr. Kyncl Josef

foto : Mgr. Kyncl Josef