GO pobyt VI. třídy v Daňkovicích

Go – pobyt Daňkovice 2019/2020

 

Tak jako každý rok i tento rok vyrazila 6. třída v prvním týdnu školy na Go – pobyt do Daňkovic. Konkrétně to bylo 5. a 6. září 2019.
Cesta tam byla oproti předchozím rokům ztížená tím, že kvůli objížďce bylo přesunuto několik autobusových linek, a tak jsme museli do Svratky „po vlastních“. Stejně tak jako druhý den při návratu, jen opačným směrem. Procházky se ale ukázaly být velmi kouzelné. Převážná část je lesem, a tak se ve spoustě z nás probudila houbařská vášeň.
Po příjezdu do okouzlujícího prostředí daňkovického penzionu Selský dvůr, jsme se vypravili na průzkum tamních sjezdovek, z kterých byl nádherný výhled do okolí. Zašli jsme dokonce i na Buchtův kopec, kde je sídlo leteckého radaru. A v neposlední řadě si děti zahrály spoustu zábavných týmových her, které pokračovaly ještě i v penzionu a vyústily druhý den ve vyhlášení vítězů. K večeru pak děti měly osobní volno, které využívaly hlavně k povídání si s kamarády na pokojích.
Celý pobyt proběhl na výbornou, děti se pobavily a zažily hodně nového, jídlo v penzionu bylo velmi dobré, ubytování komfortní a příroda překrásná, a proto v nás všech zůstaly nádherné vzpomínky.

 

Další fotografie najdete v naší fotogalerii 

 

Mgr. Dana Laštůvková

Událost je ukončena.

Datum

Zář 30 2019
Události vypršely

Leave a comment