Informace k organizaci výuky od 3.5.2021Aktualizace původní informace

Informace k organizaci výuky od 3.5.2021

Aktualizace 29.4.2021

Na mimořádném jednání dne 29.4.2021 vláda nečekaně a v rozporu s předchozími informacemi rozhodla o obnovení rotační výuky 2. stupně i v Pardubickém kraji, o otevření mateřský škol pro všechny děti a o změnách v testování dětí a žáků.

Z v tuto chvíli dostupných informací vyplývá následující:

1) Mateřská škola
Prezenční výuka pro všechny děti zapsané do MŠ, tj. plný provoz. Děti bez roušek a bez testování.

2) Základní škola
Rotační výuka:
– od 3.5.2021
prezenční výuka IV. a V. třídy (I. až III. třída dálková výuka)
prezenční výuka VII. a VIII. třídy (VI. a IX. třída dálková výuka); prezenční výuka žáků 2. stupně bude probíhat celodenně v kmenových učebnách (tj. bez přecházení mezi učebnami).
První stupeň testování 1x týdně (pravděpodobně v pondělí), druhý stupeň testování 2x týdně (pravděpodobně pondělí + čtvrtek); všichni žáci s rouškami.

Dub 29 2021

All Day