Informace k organizaci výuky od 17.5.2021

Na základě rozhodnutí vlády bude na základních školách v Pardubickém kraji od 17.5.2021 obnovena plná výuka ve všech ročnících bez rotace. Znamená to tedy:

– plný provoz pro všechny zapsané děti
– děti se netestují a nemusí nosit roušky

– prezenční výuka všech ročníků bez rotace
– všichni žáci se budou testovat 1x týdně (testovací den je pondělí, pokud ten den nebudou ve škole, tak se dostaví do ředitelny k testu první den po návratu do školy ihned po příchodu (tj. ještě než půjdou do šatny)
– žáci musí nosit roušku (musí být ta zdravotnická nebo nanorouška)  nebo respirátor
– v týdnu od 17.5.2021 ještě výuka ve stálých učebnách (IV. tř. v uč. 21; VII. tř. v uč. 26, VIII. tř. v uč. 45, IX. tř. v uč. 11) s tím, že na některé předměty se žáci dle pokynů učitelů přemístí do specializovaných učeben; od 24.5.2021 již běžná výuka podle řádného rozvrhu v různých učebnách
– odchod z šaten ráno až v 7.25, tj. s  přípravným zvoněním
– v provozu je už opět hlavní vchod do školy

– plný provoz pro všechny zapsané žáky
– I. a II. třída v ŠD1; III. až V. třída v ŠD2
– žáci musí mít roušku (zdravotnickou nebo nanoroušku) nebo respirátor

Školní stravování
– plný provoz
– ke stravování budou od 17.5.2021 přihlášeni všichni žáci, kteří byli přihlášeni na začátku školního roku, a to v rozsahu uvedeném na přihlášce ke stravování; případné odhlášky nebo přihlášky je potřeba včas řešit buď přes mobilní aplikaci, web, mailem nebo telefonicky

Kvě 13 2021

All Day