Jakub Šmok ve finálovém kole soutěže projektu KPBI

V pátek 9. 12. 2016 dopoledne se v prostorách Krajského úřadu Pardubického kraje uskutečnilo finálové kolo soutěže z projektu Kraje pro bezpečný internet. Tohoto finálového kola se také zúčastnil žák naší školy Jakub Šmok ze 7. třídy, který vyhrál školní kolo a postoupil. Jakub vyhrál v kategorii Kvíz Plus a v Pardubicích bojoval o první místa. V tomto klání se umístil na krásném 5. místě, ke kterému mu srdečně gratulujeme. Soupeřil se třemi žáky z gymnázií a s jedním žákem ze základní školy. Do kvízu se celkem zapojilo 21 základních škol a 9 středních škol. Úspěšných řešitelů bylo 260. Slavnostního předání cen se účastnil Ing. Bohumil Bernášek, radního Pardubického kraje pro oblast školství. Hlavním partnerem projektu byla společnost Microsoft, která také věnovala výhercům hodnotné ceny.

Konečné výsledky – kvíz PLUS
1. místo – Michal Mrkos, ZŠ Bystré