Literární a výtvarná soutěž CESTA KOLEM SVĚTA

Literární a výtvarná soutěž „CESTA KOLEM SVĚTA“

Stalo se již tradicí, že každý rok vydáváme ve škole sbírku básní našich žáků. A nebude tomu jinak ani v tomto školním roce. Rádi bychom však zapojili i děti, které si na báseň nebo povídku netroufají, ale rády by přispěly svým výtvarným dílem.

Tímto ZŠ Krouna vyhlašuje literární a výtvarnou soutěž na téma „CESTA KOLEM SVĚTA“, které se mohou zúčastnit všichni žáci naší školy (1. – 9. ročník).  Soutěž bude rozdělena na dvě části:

1.   LITERÁRNÍ ČÁST,

do které se můžete zapojit formou vlastní básničky, povídky nebo příběhu.

2.   VÝTVARNÁ ČÁST,

kam přispějete svou výtvarnou prací. Jsou povoleny veškeré výtvarné techniky. Práce bude možné odevzdávat ve formátu A4, A3.

Uzávěrka soutěže bude 31. ledna 2014. Své soutěžní příspěvky odevzdávejte v průběhu 1. pololetí:

paní učitelce Věře Novotné (II. třída) – výtvarná část soutěže

paní učitelce Martině Novákové (IV. třída) – literární část soutěže.

Nejlepší práce obou kategorií odměníme, bude z nich sestavena ilustrovaná sbírka pod názvem CESTA KOLEM SVĚTA a své výtvarné práce doplněné o básničky, povídky a příběhy naleznete i na školní výstavě.

Těšíme se na všechny Vaše příspěvky a přejeme hodně nápadů, fantazie, trpělivosti a zábavy při jejich realizaci.

Martina Nováková, Mgr. Věra Novotná

Říj 10 2014