Mezinárodní výtvarná soutěž

Bilinguale Volks-und Sekundarschule des Schulvereines Komensky ve spolupráci se ZŠ a MŠ Krouna organizuje mezinárodní meziškolní výtvarnou soutěž žáků ve věku 7 – 14 letna téma "Kolik barev zima měla?"

Do soutěže jsou zapojeny následující školy:

Bilinguale Volks-und Sekundarschule, Sebastianplatz 3, Wien, Austria

ZŠ a MŠ Krouna, Krouna 303, Krouna (Česká republika)

ZŠ Za kasárňou, Bratislava (Slovensko)

Celldomolki Varosi Altalanos Iskola, Celldömölk (Hungary)

Hlasování a hodnocení:
Soubor obrázků je již uzavřen a hlasovat (hodnotit obrázky) můžete až do 21.4.2009.
Postup hodnocení:
Můžete zvolit 2 postupy:
a) postupně si budete prohlížet všechny obrázky a každému přiřadíte hodnocení z výběru pod obrázkem
nebo
b) si obrázky prohlédnete a ohodnotíte jen ty z nich, které Vás nějakým způsobem zaujaly

Hlasovat může každý, kdo se zaregistruje (registrace zabere nejvýše 1 minutu a po ní lze již přímo hlasovat). Při registraci stačí vyplnit pouze políčka označená červenou hvězdičkou. Na registrační stránku se dostanete rychle zde .

Do galerie se dostanete ze sekce "Materiály k výuce" – "Výtvarná výchova" vpravo v  horním liště menu nebo přímo zde .

Zapojte se všichni do této mezinárodní soutěže a hlasujte!

Prohlížet si soutěžní práce a hlasovat můžete tak, že kliknete na jednotlivá soutěžní díla a pod nimi se Vám  objeví okénko pro Vaše hlasování.

Mgr. Josef Kyncl

Dub 13 2009