Nabídka odprodeje vyřazených počítačů

ZŠ a MŠ Krouna nabízí k odprodeji vyřazené osobní počítače podle seznamu se základními údaji v tabulce pod tímto příspěvkem. Případné zájemce důrazně upozorňujeme na následující skutečnosti:

– jedná se o zastaralé stroje

– prodávány jsou pouze samotné počítače BEZ klávesnic, BEZ myší, BEZ monitorů, BEZ původních instalačních CD

– k prodávaným počítačům jsou přiloženy pouze kabely pro připojení k el. síti

– na počítačích NENÍ žádný operační systém, tj. neobsahují Windows apod.!!! Před využíváním si kupující bude muset nějaký operační systém sám pořídit a nainstalovat – bez něj PC nebude fungovat!

– počítače NEMAJÍ CD mechaniku a většina z nich NEMÁ ani disketovou mechaniku

– počítače MAJÍ grafické a zvukové karty integrované přímo na základní desce

– počítače MAJÍ síťovou kartu (integrovaná na základní desce)

– počítače mají USB porty

– počítače jsou vhodné nejvýše na nenáročné kancelářské aplikace nebo nenáročné hry, případně jako pomůcky pro začínající "stavitele" PC

Číslo Pevný disk (GB) Paměť (MB) Procesor (GHz) CD mechanika Disketová mechanika Cena
1 prodáno 20 256 1,4 ne ne 300,-
2 prodáno 20 256 1,4 ne ne 300,-
3 prodáno 30 512 1,8 ne ano 600,-
4 prodáno 20 256 1,4 ne ne 300,-
5 prodáno 20 512 1,4 ne ne 400,-
6 prodáno 80 256 1,4 ne ne 500,-

Dále nabízíme 4 ks nefunkčních "vraků" PC (v některých chybí např. paměť, v jiných pevný disk) za jednotnou cenu 50,- Kč za kus. Vhodné opět nejvýše jako zdroj součástek pro začínající amatérské stavitele PC.

V případě zájmu o koupi některého z počítačů napište mail na adresu zs_krouna@xaz.cz , kde uveďte své jméno, příjmení, telefonní číslo pro domluvení termínu prodeje a číslo počítače, který chcete. Na mail Vám odpovíme (na maily doručené ve dnech 18. – 31.7. z důvodu odstávky školního serveru budeme odpovídat až po 1. srpnu) a bude-li počítač ještě k dispozici, domluvíme mailem nebo telefonicky termín prodeje. V případě, že si počítač bude kupovat osoba mladší 18 let, vyžadujeme písemný souhlas rodičů, např. ve znění "Souhlasím, aby si můj syn/dcera ………………………… (jméno a příjmení) zakoupil/a vyřazený počítač č. xx za cenu xxx,- Kč z nabídky na webových stránkách školy." + podpis rodičů.

Počítače budou k dispozici k odběru ve dnech 14. – 16.7. a potom ve dnech 1. – 9.8.2008.

Mgr. Kyncl Josef

Čvc 13 2008