Naši žáci vyhráli zájezd do Francie

Ve dnech 24. – 25. 3. 2009 se žákyně naší školy Eva Brožková a Andrea Tuťálková po velkém úspěchu (3. místovpostupovém kole v Ústí nad Orlicí – více zde) zúčastnily krajského kola Festivalu vědeckých technických projektů pro děti a mládež v Pardubickém kraji.
I přes velký počet projektů a značnou konkurenci (do krajského kola postoupilo 41 projektů ze základních škol) naše děvčata se svým projektem "Zjišťování
závislosti absence žáků na věku a na obci bydliště" (více zde) získala krásné 9. místo a s ním i cenu v podobě pětidenního poznávacího zájezdu po Francii. Po jedenapůlroční velice svědomité a pečlivé práci si děvčata toto ocenění plně zaslouží.

Mgr. Jitka Urbanová

Bře 25 2009