Pěší výlet II. třídy

Ve středu 22.6.2011 se žáci II. třídy vydali na pěší výlet. Nejdříve jsme vlakem odjeli do Čachnova, odtud šli po modré turistické značce na Karlštejn. Počasí bylo velmi pěkné, cesta lesem byla příjemná. Cestou jsme pozorovali přírodu, prohlédli jsme si Zámeckou studánku nedaleko Karlštejna. Po zastávce u bývalého loveckého zámečku naše putování pokračovalo po červené turistické značce do Svratky, tam jsme se občerstvili, nakoupili nanuky a různé drobnosti. Poté jsme autobusem odjeli domů. Výlet se všem velmi líbil, děti byly potěšeny nejen vzdáleností, kterou ušly (8,5 km), ale také krásami naší Vysočiny.

Mgr. Hana Šmahelová

Čvn 22 2011