Pochodové cvičení

V souladu se školním vzdělávacím programem a harmonogramem akcí proběhne v pátek 2.10.2009 pochodové cvičení. Původně plánované bylo na 25.9., ale vzhledem ke skutečnosti, že přibližně 35 žáků 2. stupně školy jede na atletické soutěže do Svratky plánované právě na 2.10.2009, bylo posunuto i pochodové cvičení, aby nebyla výuka nabourávána dva pátky po sobě. Se zbytkem tříd druhého stupně půjdou na pochodové cvičení Mgr. Tlapák, Mgr. Urbanová a M. Nováková. Rozpis do skupin budou tito vyučující mít v pátek ráno.

Vzhledem k nejistému počasí platí následující:
– vycházíme z toho, že pochodové cvičení bude
– v případě, že dojde k razantní změně předpovědi počasí, bude odvolání pochodového cvičení zveřejněno na webu školy
ve čtvrtek do 20.30 hodin
– v případě odvolání pochodového cvičení bude výuka probíhat podle rozvrhu, tj. nebude zkrácena

Pokud pochodové cvičení proběhne, bude výuka zkrácena následovně:
I., II.  tř.
návrat 10.45 až 11.05; ukončení a vyhodnocení v 11.05
III. až V. tř.
návrat 11.15 až 11.30; ukončení a vyhodnocení v 11.30
VI., až IX. tř.
návrat 11.45 až 12.00; ukončení a vyhodnocení ve 12.00

Školní družina funguje normálně.

Mgr. Kyncl Josef

Zář 30 2009