Postup našich žáků do krajského kola soutěže Microsoft Arena

Microsoft Arena 2013

Po loňském prvním ročníku i v r. 2013 probíhá svým 2. ročníkem soutěž Microsoft Arena – soutěž v odborných znalostech a ve využívání aplikací Microsoft Office, jejímž organizátorem je Microsoft Česká republika. V rámci školních kol se do soutěže po celé republice zapojilo několik stovek žáků, z jejichž prací bylo vybráno 62 žáků postupujících do krajského kola.

Naši školu budou v krajském kole v kategorií ZŠ a víceletých gymnázií reprezentovat 2 žákyně:

Hana Pešková (v rámci celé ČR obsadila 36. místo)

Jitka Urbanová (55. místo)

Bez ohledu na konečné umístění oběma holkám děkuji za reprezentaci školy i obce a do krajského kola, jehož termín bude z centrály Microsoftu teprve upřesněn, jim za celou naši školu přejeme hodně úspěchů a držíme palce.

Michal Kušta, Mgr. Josef Kyncl

Dub 07 2013