Pozvánka na rozsvícení vánočního stromečku

V sobotu 30. 11. 2019 v 17 hodin opět slavnostně rozsvítíme vánoční stromeček před školou. Pro veřejnost jsme připravili nejen rozsvěcení vánočního stromečku, ale celé adventní odpoledne plné tvoření, mlsání a zábavy.
Od 14 do 16.30 hodin budou pro děti a dospělé v budově přístavby školy otevřené adventní dílny, které v letošním roce povedou zejména bývalé žákyně naší školy. S paní Janou Zahradníkovou si můžete vyzkoušet zdobení medových perníků, paní Kateřina Sedláková vám pomůže s výrobou vánočních dekorací a paní Zuzana Boušková vám nabídne tvoření z papíru. Čtvrtá dílnička bude plná dřevěných hraček, které nám přiveze pan Myška z Krucemburku. Další činnosti pro děti i dospělé budou mít připravené i oba místní páni faráři – p. Mikschik a p. Janouch. Ke zhlédnutí bude také výstava dětských výtvarných prací. Žáci celý podzim malovali a kreslili na téma: „Kouzelný svět pohádek“ a v 15.30 oceníme v sále přístavby nejlepší autory obrázků.
Před školou nejmladším návštěvníkům nabídne od 16 hodin svezení i malý kolotoč a přichystáno bude i občerstvení a teplé nápoje.
Potěší nás, když přijmete naše pozvání do školy a společně opět (již po třinácté) rozsvítíme vánoční stromeček a zahájíme tak symbolicky letošní Advent.

Za všechny, kteří akci připravují Mgr. Věra Novotná,  Mgr. Josef Kyncl

Lis 24 2019