Recitační soutěž žáků I. až III. třídy

Dne 18.12.2015 na naší škole proběhla již tradiční recitační soutěž, které se zúčastnili výherci třídních kol. V letošním roce byly básničky, které děti přednášely, zaměřené na moderní poezii s vánoční a zimní tématikou. Publikum, ve kterém zasedli žáci I. stupně, rodiče a prarodiče, vyslechlo 24 básniček o Vánocích, kapřících, medvědech, mrazících, stopách ve sněhu, zimě a pohádkách, které k vánočním svátkům neodmyslitelně

patří.

Děti předvedly vynikající výkony a tříčlenná porota, která jejich vystoupení hodnotila, neměla vůbec snadnou práci. Nakonec vybrala devět dětí, které se podělily o první tři místa. Vítězové, ale i další malí recitátoři, byli oceněni drobnými cenami.

Mezi nejlepší recitátory se probojovali tito žáci:

Eliška Nekvindová – I. třída

Eliška Pražanová – II. třída

Adam Pešek – III. třída

Viktor Zahradník – I. třída

Anna Broulíková – II. třída

Karolína Sochová – III. třída

Martin Tichý – I. třída

Milan Tomášek – II. třída

Tereza Vtípilová – III. třída

Vítězům gratulujeme a zároveň všem dětem a dospělým přejeme krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně pohody, spokojenosti, splněných přání a zdraví.

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a jen samé jiskřičky štěstí v očích  dětí i v tom dalším, novém roce.

Mgr. Miloslava Peňázová

Pro 19 2015