Relexní pásky pro bezpečnost dětí

Abychom zvýšili bezpečnost našich žáků nejen při cestách do a ze školy, nakoupili jsme z prostředků SRPDŠ pro všechny žáky školy reflexní pásky na suchý zip. Výzkumy odborníků i zkušenosti opakovaně dokazují, že reflexní prvky mnohonásobně zvyšují bezpečnost chodců i cyklistů. Zejména v současné době, kdy děti chodí do školy za snížené viditelnosti, se při použití reflexních prvků výrazně prodlužuje vzdálenost, na kterou je řidič může zpozorovat. Proto jsou i tyto reflexní pásky v podzimním šeru velice účinné a mohou Vašemu dítěti zachránit život. Reflexní pásku lze přitom díky suchému zipu snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu.

Věříme, že Vaše děti budou reflexní pásky používat. Přispějete tím ke zvýšení jejich bezpečnosti.

Mgr. Michaela Kadrmasová, Mgr. Josef Kyncl

Lis 17 2013