Roztančené střevíčky aneb Kdo si tančí, nezlobí

Roztančené střevíčky
aneb Kdo si tančí, nezlobí …

 

V pátek 10. června 2011 jsme se už od rána těšili na taneční pořad TKG Hlinsko a Taneční školy Gradus Dr. Jany Malinové – Roztančené střevíčky aneb Kdo si tančí, nezlobí. Žáci IV., VII. a IX. třídy naší školy nastoupili v 8.20 hod. do autobusu a společně vyrazili do Skutče. V Kulturním klubu jsme se pohodlně usadili a pak už se zájmem sledovali širokou paletu tanečních vystoupení. Hned na začátku vystoupila skupina mladších tanečníků a tanečnic. Nechyběl mezi nimi ani Tomáš Bouška z naší IV. třídy. Moc jim to všem slušelo a opravdu hezky odtancovali svoji choreografii. V několika dalších tancích se nám předvedl i náš druhý žák – Ondřej Bouška z IX. třídy. I on byl v roli tanečníka perfektní. Potěšilo nás také, že jsme zde mohli vidět tančit i některé naše bývalé žáky. Ti sice odešli již na Gymnázium do Hlinska, ale kořeny svého vzdělávání kdysi zapustili u nás v Krouně. Patří mezi ně Martina Kusá, Vojta Pražák a Honza Šmok.

Po skončení celého tanečního pořadu jsme opět nastoupili do autobusu, kde se rozpoutala diskuze, které vystoupení bylo nejhezčí. Bylo těžké se rozhodnout, protože všichni tanečníci odvedli obrovský kus práce a zatančili opravdu na jedničku s hvězdičkou. Nejvíce hlasů nakonec získal tanec s policejní tématikou a hned po něm taneční vystoupení s názvem Nostalgie.

Touto cestou bych ráda Tomášovi a Ondrovi Bouškovým popřála hodně dalších tanečních úspěchů, poděkovala TKG Hlinsko a Taneční škole Gradus Dr. Jany Malinové za pozvání na jejich program a slíbila jim, že budeme držet palečky, až budou soutěžit a reprezentovat Českou republiku v Litvě.

 

 

 

Další fotografie najdete v naší fotogalerii 


 

Mgr. Lenka Žežulková

 

Událost je ukončena.

Datum

Čvn 18 2011
Expired!

Leave a comment